sobota, 10 czerwca 2017

Pani Kłopocikowa

Hej,
ostatnio wspominałam o zbliżających się zmianach na blogu. Dziś czas na pierwszą odsłonę owych rewolucji. Przedstawiam Wam Panią Kłopocikową.
Ta mała istotka zawładnęła moim światem, więc z chęcią podzielę się z Wami naszymi radościami i smutkami. Macierzyństwo to cudowna sprawa, ale łatwo nie jest. Trzeba się nieźle nagimnastykować, by w tym całym zamieszaniu, między przytulaskami, kupkami, spacerkami znaleźć czas na swoje pasje oraz pracę. Dla tych, którzy twierdzą, że się nie da- da się. Niebawem opowiem Wam o mojej recepcie na zorganizowanie paru chwil dla siebie.
Pani Kłopocikowa to tak naprawdę Alicja. Wesoła, roześmiana, bardzo mądra dziewczynka, ale ma swoje "kłopociki". Ksywka ta towarzyszy jej od pierwszych chwil, gdy śpiąc łapała się za swoją słodką, kudłatą główkę, jak gdyby chciała mi pokazać, jak trudny do ogarnięcia jest ten nowy stan rzeczy.
Opowiem Wam zatem czasem o naszych "kłopocikach", o pielęgnacji wrażliwej skóry niemowlaka, przydatnych gadżetach, modzie dziecięcej, wspólnych zabawach. Mam nadzieję, że ta seria Wam się spodoba i zajrzycie czasem poczytać o Pani Kłopocikowej. Jeśli tak to oczekujcie w każdy weekend na nowy wpis o tematyce parentingowej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Anonimowych proszę o podpisywanie się pod komentarzami. Komentarze obraźliwe, zawierające spam, niepodpisane lub będące tylko reklamą nie będą umieszczane.
Na pytania odpisuję pod Twoim komentarzem.

Copyright © 2016 by Magdalena Magdziarz , Blogger