środa, 1 lutego 2012

Tusz do rzęs 3D Mariza

Bohaterem dzisiejszego posta jest tusz do rzęs z linii Mariza Selective. Po rozczarowaniu pierwszym tuszem, jaki Mariza wprowadziła w swoją ofertę, bałam się zaryzykować. Przekonała mnie promocja, gdzie tusz w cenie katalogowej można było nabyć za 17,90zł (promocja obowiązuje nadal do końca trwania aktualnego katalogu tj. do 7.02). Tusz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył...

Co mówi o nim producent?

Długie, mocno podkreślone rzęsy sprawiają, że spojrzenie jest bardziej wyraziste. Maskara 3D dzięki innowacyjnej, zwężonej na środku sylikonowej szczoteczce, lekko unosi rzęsy i perfekcyjnie je rozdziela. Kremowa formuła tuszu oplata nawet najmniejszą rzęsę z osobna dodając jej objętości. Perfekcyjną długość zapewniają specjalnie dobrane woski roślinne, a dzięki zawartości d-pantenolu rzęsy są także doskonale odżywione i elastyczne.

Pojemność: 12 ml

Co do wydłużania, producent ma absolutną rację. Rzęsy zdecydowanie zyskują na długości. Dodatkowo szczoteczka jest bardzo elastyczna, co umożliwa pomalowanie rzęs w kącikach. Idealnie rozczesuje je, dzięki czemu nie grozi nam efekt "pajęczych nóżek". Tusz nie jest wodoodporny, ale nie kruszy się i nie rozmazuje pod wpływem wilgoci. Kolejnym plusem produktu jest fakt, iż nie podrażnia oczu. Jest to dla mnie duża zaleta, gdyż spotkałam już wiele fajnych tuszy, które mimo swoich zalet, uczulały mnie. Szkoda, że kosmetyk nie pogrubia rzęs, ale nie można mieć wszystkiego ;) W nowym katalogu (znajdziecie go po prawej stronie bloga) Mariza wprowadza tusz pogrubiający. Może i on stanie się moim ulubieńcem?

Po lewej rzęsy z tuszem, po prawej- bez:

i zbliżenie na szczoteczkę:
1 komentarz:

Anonimowych proszę o podpisywanie się pod komentarzami. Komentarze obraźliwe, zawierające spam, niepodpisane lub będące tylko reklamą nie będą umieszczane.
Na pytania odpisuję pod Twoim komentarzem.

Copyright © 2016 by Magdalena Magdziarz , Blogger