piątek, 7 czerwca 2013

Pokaz Kryolan 7.06.13

...czyli świeżutka relacja z dzisiejszego spotkania z przedstawicielkami marki Kryolan w katowickim Nail Center. Pokaz miał dotyczyć makijażu ślubnego i trendów w tym sezonie, jednak okazał się o wiele ciekawszy, gdyż wizażystki były otwarte na nasze pytania i sugestie, dzięki czemu dostosowały się do tego co chciałyśmy zobaczyć. Zapoznałyśmy się z poszczególnymi produktami, szczególnie z serią HD, Dermacolor oraz nowościami: farbkami do ust i policzków, pudrami rozświetlającymi, bazą pod cienie.






Mogłyśmy osobiście testować wszelkie produkty, pytać, obserwować... Jasno i klarownie wytłumaczono nam jak łączyć poszczególne kosmetyki, co zrobić by ich aplikacja była łatwiejsza i przyjemniejsza a przy tym dawała powalający efekt. Myślę, że wiele z tych rad przyda mi się w dalszej pracy.












Wizażystki marki Kryolan pokazały nam trzy makijaże: pierwszy dzienny, subtelny, drugi odważniejszy jednak pozostający w tonacji biznesowo-koktajlowej i trzeci z zastosowaniem podkładu w sprayu. Każda prezentacja była dokładnie tłumaczona, mogłyśmy zobaczyć jak radzić sobie z konturowaniem twarzy na poszczególnych etapach, z kamuflowaniem defektów, rozświetlaniem oraz innymi etapami makijażu.













Oczywiście był czas na przekąski :) Ciasteczka zdecydowanie przykuły uwagę moją oraz Kasi, niezwykle sympatycznej i zdolnej kobietki, na której funpage serdecznie zapraszam: klik
Rezerwacja miejsca na pokazie kosztowała 20zł i tę kwotę mogłyśmy wykorzystać podczas zakupów w hurtowni. Myślę, że warto było skorzystać z oferty, z pewnością jeszcze nie raz pojawię się na szkoleniach oferowanych przez Nail Center. Jeśli ktoś z Was ma ochotę to zapraszam na stronę: http://sklep.nailcenter.pl/index.php?a=lista&k=295





Na specjalne życzenie Kasi relacja obfituje w wiele zdjęć, choć mizernej jakości:)

2 komentarze:

  1. No, i mnie sie podoba :D Duuuzo zdjęć :) A nad jakością jeszcze popracujemy heh ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo cenie sobie kosmetyki marki Kryolan :)

    OdpowiedzUsuń

Anonimowych proszę o podpisywanie się pod komentarzami. Komentarze obraźliwe, zawierające spam, niepodpisane lub będące tylko reklamą nie będą umieszczane.
Na pytania odpisuję pod Twoim komentarzem.

Copyright © 2016 by Magdalena Magdziarz , Blogger