poniedziałek, 27 lutego 2012

Serum kolagenowe Jadwiga

Mimo, iż nie posiadam jeszcze zmarszczek (no, poza tymi mimicznymi) w ostatnim czasie testowałam serum kolagenowe zapobiegające oznakom starzenia. Produkt otrzymałam od firmy Jadwiga. To firma z długą tradycją i doświadczeniem, poza kosmetykami do użytku codziennego oferuje linię profesjonalną i to w kuszących cenach. Osobiście wspieram to, co polskie, także w planach mam zakup kilku kosmetyków i mam nadzieję, że mnie nie zawiodą. Produkty możecie nabyć tutaj: http://sklep.jadwiga.eu/pl/index

Serum kolagenowe o pojemności 30ml kosztuje 28,50zł i uważam, że taka cena to bardzo mało, jak za tak dobry i wydajny produkt. Mam dla Was jeszcze jedną ciekawostkę, serum można nabyć także w dużo większym opakowaniu, 110ml i to za jedyne 48zł! (http://sklep.jadwiga.eu/pl/p/SERUM-KOLAGENOWE-110-ml/68 ) Jedynym minusem jest fakt, że większe opakowanie nie jest tak atrakcyjne jak to mniejsze. Mniejsza wersja zawarta jest w profesjonalnym, solidnym atomizerze. Myślę, iż bez oporów można nim wywrzeć wrażenie nie tylko na sobie, ale i na klientkach. Podoba mi się ten prosty, nieskomplikowany design i wdzięczne różowe napisy.
Niestety nie opiszę działania produktu na zmarszczki, gdyż moja skóra jest jeszcze młoda. Skupmy się zatem na innych obietnicach producenta. Nasza skóra powinna stać się bardziej elastyczna, nawilżona i napięta... I tak właśnie się dzieje. Mimo niedługiego czasu testowania już wiem, że serum świetnie się sprawdza. Póki co aplikowałam produkt według zaleceń (spryskujemy kosmetykiem twarz, wraz z powiekami) wieczorem, przed nałożeniem kremu. Po nałożeniu serum miałam uczucie napięcia skóry, to bardzo przyjemne odczucie. Buzia po wchłonięciu produktu staje się gładka, miła w dotyku, sprężysta. Moja wrażliwa, alergiczna cera nie odnotowała niepokojących objawów. Dodatkowo kosmetyk można stosować także na skórę dłoni. Ogólnie nie wierzę w działanie tak wszechstronnych produktów, jednak ten naprawdę spełnia oczekiwania.
Sama nie zdecydowałabym się na zakup serum w ampułkach, kremie lub sprayu, ale bardzo cieszę się z możliwości przetestowania produktu. Teraz sama sobie się dziwię, jak mogłam nie stosować do tej pory serum pod krem. To świetne uzupełnienie pielęgnacji skóry, szczególnie tej bardzo wymagającej.

Dziękuję firmie Jadwiga oraz portalowi Uroda i Zdrowie za możliwość poznania produktu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Anonimowych proszę o podpisywanie się pod komentarzami. Komentarze obraźliwe, zawierające spam, niepodpisane lub będące tylko reklamą nie będą umieszczane.
Na pytania odpisuję pod Twoim komentarzem.

Copyright © 2016 by Magdalena Magdziarz , Blogger